Beats
Fillimi Etiketat Beats

Etiketa: Beats

A po planifikon Apple të shuaj markën Beats Music?

Kompania Apple, blerjen e Beats e kishte bërë për disa arsye: Së pari, ardhjen e Dr Dre dhe Jimmy Iovine nën ombrellën e tyre. Së...

Apple konfirmon blerjen e Beats për 3 miliardë $

Disa javë më parë kemi njoftuar së Apple dhe Beats janë në bisedime për të arritur një marrëveshje në blerjen e Beats. Tani Apple...

Apple në bisedime për blerjen e Beats

Beats, të gjithë e dimë se prodhojnë kufje (dëgjojse për vesh), por se fundmi ata kanë nisur edhe shërbimin për muzikë streaming që mund...