Bentley
Fillimi Etiketat Bentley

Etiketa: Bentley

Bentley dhe Vertu bashkojnë forcat për të krijuar smartphone luksoz

Është njoftuar se prodhuesi i automobilave luksoz Bentley dhe prodhuesi i smartphone-ve luksoz Vertu janë bashkuar që për pesë vitet e ardhshme të prodhojnë një...