BlackBerry Z10
Fillimi Etiketat BlackBerry Z10

Etiketa: BlackBerry Z10

Skype nga tani në dispozicion për BlackBerry Z10

Nëse posedoni një smartphone BlackBerry Z10 me versionin 10.1 të sistemit operativ, nga tani e tutje mund të shkarkoni aplikacionin Skype nga BlackBerry World....

Shiten 1 milion Blackberry Z10

Blackberry ka njoftuar se dy javë më parë një kompani ka blerë 1 milion pajisje Blackberry Z10. Për cilën kompani bëhet fjalë dhe cila ishte arsyeja për blerjen...

Top 5-shja, HTC One, BlackBerry Z10, Nokia Lumia 920, iPhone 5,...

Vet titulli tregon të gjitha, që ka të bëj me Top 5-shen e smartphone-ve, Android, iOS, BlackBerry dhe Windows Phone të fundit dhe më të suksesshëm...

5 Smartphone të fundit të lansuar në treg

Në vijim do të ju njoftojmë për 5 Smartphone të fundit të lansuar në treg duke përfshirë disa prej karakteristikave kryesore të tyre.   BlackBerry Z10 Procesori...

BlackBerry Z10 vs iPhone 5

Disa ditë më parë, është zyrtarizuar smarthone i ri nga BlackBerry Z10, dhe e kemi krahasuar atë me Samsung Galaxy S3. Duke e nisur nga...

BlackBerry Z10 vs Samsung Galaxy S3

Pasi që sot është zyrtarizuar BlackBerry Z10 kemi vendosur ta krahasojmë atë me liderin në tregun e smartphone-ve, Samsung Galaxy S3. Edhe pse është lansuar...

Konfirmohen specifikat për BlackBerry Z10

Ndërsa emri  Z10 nga BlackBerry ende nuk është konfirmuar 100%,  specifika për të duken të jetë një gjë e sigurt. • Processor: Dual Core 1.5GHz...