BlackBerry Z3
Fillimi Etiketat BlackBerry Z3

Etiketa: BlackBerry Z3

BlackBerry prezanton dy smartphone të ri në MWC, modelet Z3 dhe...

Pas disa modeleve të reja Android që janë prezantuar nga kompani tjera, edhe BlackBerry sot ka dal në skenën e Kongresit Botëror të pajisjeve...