BlackBerry Z30
Fillimi Etiketat BlackBerry Z30

Etiketa: BlackBerry Z30

Lansohet BlackBerry Z30

Smartphone-i BlackBerry Z30 është prezantuar zyrtarisht dhe do të filloj me shitjen qysh nga java e ardhshme. Modeli i ri përmban ekran 5 inç super...