BLU
Fillimi Etiketat BLU

Etiketa: BLU

Kompania amerikane BLU lanson tre smartphone të ri LTE

BLU nuk është një markë e njohur krahasuar me kompanitë e mëdha të tilla si Samsung dhe Apple, por ky prodhues amerikan ka gdhendur...