Bose
Fillimi Etiketat Bose

Etiketa: Bose

Pajisjet Bose në shitje prapë nga Apple Online Store

Një numër pajisjesh Bose janë kthyer prapë në Apple Online Store, pasi që ishin larguar dy muaj më parë. Spikeri i shumë njohur i kompanisë...

Bose SoundLink Air – sistem për zërim e përkrahur nga Apple

Kompania Bose që është shumë e njohur dhe e specializuar në pajisjet audio për zërim ka njoftuar për lançimin e sistemit të zërit e përkrahur nga...