Browser
Fillimi Etiketat Browser

Etiketa: Browser

Lansohet version i ri i shfletuesit Opera për sistemet Windows dhe...

Opera ka njoftuar sot për lançimin e versionit të fundit të shfletuesit të tyre Opera 21 i cili nga tani është në dispozicion për...