Burstly
Fillimi Etiketat Burstly

Etiketa: Burstly

Apple blen kompaninë startup “Burstly”

Apple të premten ka blerë kompaninë Burstly, një startup që ofron aplikacionin për testim dhe statistika të aplikacioneve tjera. Kompania Apple ka konfirmuar lajmin për...