Call of Duty
Fillimi Etiketat Call of Duty

Etiketa: Call of Duty

Zëri i Snoop Dogg-it në Call Of Duty: Ghosts DLC

Loja e fundit Call of Duty: Ghosts DLC ka zgjedhur zërin e reperit të shumë njohur Snoop Dogg. Është paksa e çuditshme dhe qesharake...