Canon
Fillimi Etiketat Canon

Etiketa: Canon

Canon prezanton produkte të reja në Prishtinë

Partneri i akredituar për ProVideo/Photo nga Canon për Kosovë “MEGA Electronics” ka lëshuar ftesë për partnerë të cilët janë të interesuar të jenë prezent...

Video shpaketim: Canon EOS 600D

Pajisja Canon EOS 600D është një kamerë digjitale me 18 megapikselë dhe single-lens reflex, e prezantuar nga Canon më 7 shkurt 2011. Ky model...

Canon po teston një aparat fotografik me 75 MPix

Sipas një raporti të fundit thashethemet janë se Canon është duke punuar në një aparat fotografik të ri Pro DSLR që mund të shfaqet...

Canon shumë shpejt me një seri të re të kamerave DSLR

Kamerat DSLR janë mjaft të mëdha në madhësi, kur krahasohen me kamerat tjera kompakte apo ato të rejat më pak të dukshme. Momentalishtë po dëgjojmë...

Në treg, aparati digjital Canon EOS-1D X

Canon përfundimisht më 20 qershor nxjerr në treg aparatin digjital te fundit DSLR, sipas disa lajmeve nga Japonia. Kanë deklaruar në tetorin e vitit të...