Colin McRae Rally
Fillimi Etiketat Colin McRae Rally

Etiketa: Colin McRae Rally

Loja Colin McRae Rally mbërrin në pajisjet iOS

Codemasters sot ka lansuar lojën e tyre Colin McRae Rally për Apple iPhone dhe iPad, duke ju mundësuar përdoruesve të përjetojnë lojën e ri-imagjinuar 2001 në...