Coratana
Fillimi Etiketat Coratana

Etiketa: Coratana

Reklamat e reja të Microsoft-it përqeshin Apple Siri-n

Microsoft këtë javë ka nisur një fushatë të re të reklamave për smartphone-t e saj Nokia dhe për asistentin Cortana. Siç ka ndodhur edhe më...