Cougar
Fillimi Etiketat Cougar

Etiketa: Cougar

Prezantohet mausi për lojëra Cougar 700M me procesor ARM 32-bit

Këtë javë brendi Cougar ka prezantuar mausin (miun kompjuterik) e ri të përshtatshëm posaçërisht për lojëra, dhe e kanë emëruar si Cougar 700M Gaming...