Dell
Fillimi Etiketat Dell

Etiketa: Dell

Tableti Windows i kompanisë Dell konkuron me Microsoft Surface

Tableti konkurues i Microsoft Surface Pro 3 nga Dell - Dell Venue 11 Pro - është përmirësuar me serinë 7000 të kompanisë. Ndërkohë që...

Lansohet Monitori Dell 28 inç 4K

Në ngjarjen CES, Dell prezantoi Monitorin P2815Q 28 inç 4K, me rezolucion 3850 x 2160 piksela i cili do të lansohet në treg në...

Dell shndërrohet në kompani private, do të fokusohet në tablet

Michael Dell i ka dalur në fjalë premtimeve të tij për të kthyer kompaninë Dell në kompani private me mbështetje nga partnerët Silver Lake,...

Microsoft në bisedime për të investuar në kompaninë Dell

Javët e fundit, është përfolur se kompania Dell është në bisedime për tu shndërruar në kompani private sipas disa bisedimeve me një numër të firmave...

Dell shpalos tre kompjuterë të ri më Windows 8

Kompania Dell ka njoftuar për tri pajisje PC më Windows 8, duke i nxjerr ato në dispozicion para daljes së sistemit të ri operativ...

Dell XPS Duo 12, laptop dhe tablet

Në panairin tregtarë për teknologji IFA në Berlin, Dell ka zbuluar laptopin apo tabletën e tyre Dell XPS Duo 12. Dell XPS Duo 12...

Vlerësim: “Dell Inspiron 17R” Special Edition

Tiparet kyçe Kornizë alumini me ndërtim plastike të zezë, Ekrani: 17inch 1920x1080 mat TN, Grafika Nvidia GeForce GT 650M, DVD/Blu-ray drive, të jashtëm. Vlerësim: "Dell Inspiron 17R" Special Edition Ashtu...