Desire 501
Fillimi Etiketat Desire 501

Etiketa: Desire 501

HTC prezanton smartphone të ri Desire 501 dhe 700

Në një konferencë shtypi të mbajtur dje siç edhe ishte paralajmëruar, HTC ka paraqitur katër smartphone të ri nga seria e tyre Desire që...