Desire P
Fillimi Etiketat Desire P

Etiketa: Desire P

HTC në heshtje lanson dy smartphone, Desire P dhe Desire Q

HTC në heshtje ka lansuar dy smartphone të ri të serisë Desire, dy prej të cilave tani janë të listuar në faqen e internetit...