Desire Q
Fillimi Etiketat Desire Q

Etiketa: Desire Q

HTC në heshtje lanson dy smartphone, Desire P dhe Desire Q

HTC në heshtje ka lansuar dy smartphone të ri të serisë Desire, dy prej të cilave tani janë të listuar në faqen e internetit...