Destiny
Fillimi Etiketat Destiny

Etiketa: Destiny

Activision: Destiny “loja më e suksesshme e re që është lansuar...

Loja e re Destiny e zhvilluar nga Bungie dhe publikuar nga Activision ka kushtuar 500 milionë dollarë për tu dizajnuar, zhvilluar dhe shitur. Por Activision ka bërë të ditur se shitjet...