Drejtperdrejt
Fillimi Etiketat Drejtperdrejt

Etiketa: Drejtperdrejt

Drejtpërdrejt: Në pritje të produkteve të reja të Apple

Sot është 10 Shtatori, një ditë madhështore për adhuruesit e produkteve të Apple-it. Dita kur e gjithë bota e teknologjisë është e orientuar në...

Drejtpërdrejt: Publikimi i Samsung Galaxy Note 3

Të gjithë në pritje të Samsung Galaxy Note 3. Samsung Galaxy Note 2 me siguri ka qenë njëri prej produkteve më të pëlqyera të Samsung...

Drejtpërdrejt: ngjarja e Google-it nga San Francisco

Zëvendës presidenti i lartë i Google-it gjithashtu personi kyç në krye të Android-it dhe Chrome-it, Sundar Pichai, siç edhe kemi paralajmëruar sot pritet të...

Drejtpërdrejt: Samsung Premiere 2013

Nëse nuk keni dëgjuar me herët, Samsung ditën e sotme ka caktuar për prezantimin e disa produkte të reja në një ngjarje që pritet të...

Drejtpërdrejt: Apple WWDC 2013

Kanë mbetur vetëm edhe disa orë para së ngjarja WWDC 2013 të filloj zyrtarisht, ajo do të shfaqet sot drejtpërdrejt për pajisjet Apple nëpërmes...

Drejtpërdrejt: Google I/O 2013

Google I/O 2013 Kanë mbetur edhe pak orë para se Google të filloj konferencën vjetore rreth “Innovation in the Open” dhe ngjarjeve te rëndësishme qe ndërlidhen...

Drejtpërdrejt: Samsung Galaxy S4

Kemi reportuar vazhdimishtë për smartphone-in Samsung Galaxy S4, që tani i ka ardhur koha e publikimit zyrtar, nuk do japim asnjë koment apo thashetheme. Qendroni...

Drejtpërdrejt: Sonte informohemi zyrtarisht për Sony PlayStation 4

Kemi raportuar edhe me herët së me datën 20 Shkurt, Sony pritet të zbulojë me gjerësisht detajet e para për konsolen e ardhshme të...

Drejtpërdrejt: Konferenca nga Facebook

Facebook tani po mban një konferencë shtypi në një nga selinë e tyre në Kaliforni. Çfarë mund të shpallë Facebook në konferencën e tyre për...

Drejtpërdrejt: Asus Padfone 2

Ditën e djeshme janë shfaqur disa foto të pajisjes Asus Padfone 2 që pritet të shfaqet sot nga ora 11 në Milano të Italisë,...

Drejtpërdrejt: HTC pritet të publikoj produkte të reja

Na ndajnë edhe pak orë para se kompania prestigjioze HTC të zbuloje para nesh produktet e fundit inovative që kjo e fundit ka përgatitur...

Drejtpërdrejt: Ngjarja nga Apple sot prej orës 19

Siç edhe kemi lajmëruar me herët konferenca për shtyp, e cila pritet të sjellë modelin e iPhone-it të ardhshëm nga Apple, mbahet në qendrën Yerba...