Droid Turbo
Fillimi Etiketat Droid Turbo

Etiketa: Droid Turbo

Verizon prezanton super-smartphone-in Motorola Droid Turbo

Operatori Verizon gjatë një konferencë për shtyp dje në qytetin e New York-ut ka njoftuar për smartphone-in e ri dhe shumë të fuqishëm Motorola...