Dual camera
Fillimi Etiketat Dual camera

Etiketa: Dual camera

Smartphone-t e ri nga Samsung zhgënjyes rreth kamerës!

Para prezantimit të smartphone-ve Samsung Galaxy S8 dhe Galaxy S8+, disa raportime erdhën se Samsung ishte duke punuar në futjen e dy kamerave në...