E3 2014
Fillimi Etiketat E3 2014

Etiketa: E3 2014

Çfarë pritet nga ngjarja E3 2014?

Electronic Entertainment Expo (E3) fillon nesër, dhe nga kompanitë më të mëdha të video lojërave pritet të shfaqin të rejat e tyre për gjatë...

Halo 5: Guardians do të jetë loja e re e serisë...

Halo 5: Guardians është emri i lojës së re nga seria Halo dhe pritet të lansohet ekskluzivisht për Xbox One në vitin 2015 në...