Ekran
Fillimi Etiketat Ekran

Etiketa: Ekran

LG muajin e ardhshëm mund të prezantoj smartphone me ekran të...

LG me herët kishte konfirmuar se është duke punuar në ekrane të lakuara për smartphone dhe se shumë do të fillojë prodhimin masiv të...

Gorilla Glass edhe në ekranet e laptopëve

Corning Gorilla Glass është bërë e njohur me emrin e saj duke siguruar ekran rezistencë të qëndrueshëm ndaj gërvishtjeve, pluhurit etj. në disa nga...
video

Samsung demonstron ekran elastik

Departamenti Samsung Displays që posaçërisht merren me ekrane kanë filluar ti zgjojnë orekset tona sidomos kohëve e fundit, me teknologjinë e ekraneve elastik (të pathyeshëm)...