Eric Schmidt
Fillimi Etiketat Eric Schmidt

Etiketa: Eric Schmidt

Eric Schmidt shfaqet në publik me smartphone-in Moto X

Në një konferencë për biznes Allen&Co udhëheqësi i Google-it Eric Schmidt është shfaqur me Smartphone-in ende të pa publikuar Motorola Moto X dhe Corriera...