ExxonMobil
Fillimi Etiketat ExxonMobil

Etiketa: ExxonMobil

Microsoft mposht ExxonMobil dhe bëhet kompania e dytë më e vlefshme...

Microsoft tani renditet menjëherë pas Apple-it në aspektin e të qenit kompania më e vlefshme në botë. Kompania ExxonMobil e cila ishte në vendin e dytë...