Exynos 5 OCTA
Fillimi Etiketat Exynos 5 OCTA

Etiketa: Exynos 5 OCTA

Procesori i ri Samsung “Exynos 5 Octa” vjen javën e ardhshme

Samsung ka shfaqur disa informata për versionin e ri të linjës së saj të procesorëve Exynos, Exynos 5 Octa. Kompania ka postuar një cicërimë...

Samsung nxjerr procesorin Exynos 5 OCTA me 8 bërthama

Samsung ka njoftuar për procesorin e tyre të fundit për smartphone, Samsung Exynos 5 OCTA, i cili përmban 8 bërthama si dhe sipas Samsung-ut...