Exynos 7420
Fillimi Etiketat Exynos 7420

Etiketa: Exynos 7420

Snapdragon 820 thuhet të jetë 50% më i fuqishëm se Exynos...

Exynos 7420 është procesor më i fuqishëm i Samsung-ut për momentin, i cili është përdorur në smartphone-ët e fundit, Samsung Galaxy S6 si dhe Note 5. Kurse kompania...