Eye Venture 2014
Fillimi Etiketat Eye Venture 2014

Etiketa: Eye Venture 2014

EYE shpall fituesit e fazës se parë të garës EYE Venture’...

EYE ka kënaqësinë të ju njoftoj se ka përzgjedhur fituesit e fazës se parë të garës EYE Venture’ 14. Ne ketë edicion EYE ka pranuar...

Prezantimi i EYE Venture ’14

Të martën më 25 shkurt 2014 Innovation Centre Kosovo (ICK) dhe Encouraging Young Entreprenerus (EYE) organizojnë EYE Venture ’14 – Prezantim Informues” mbi atë...