Facebook Lite
Fillimi Etiketat Facebook Lite

Etiketa: Facebook Lite

Facebook lançon Facebook Lite (APK)

Facebook ka menduar dhe për përdoruesit e smartphonëve Android me specifika të dobëta dhe ka lançuar sot një aplikacion që funksionon vetëm në disa...