Find and Call
Fillimi Etiketat Find and Call

Etiketa: Find and Call

Zbulohet malware në Apple Store i cili u dërgon SPAM listës...

Është pritur që të ndodhë herët a vonë. Kjo vërteton se nuk ka platformë që është imune ndaj sulmeve të hakerëve dhe përjashtim nuk...