Fujifilm X-T1
Fillimi Etiketat Fujifilm X-T1

Etiketa: Fujifilm X-T1

Fujifilm me 28 Janar prezanton aparatin digjital X-T1

Fujifilm si duket do të bëj prezantimin e një aparati të ri digjital në formën X-T1. Për ata që e përcjellin fushën e fotografisë dhe...