FujiFilm
Fillimi Etiketat FujiFilm

Etiketa: FujiFilm

Fujifilm me 28 Janar prezanton aparatin digjital X-T1

Fujifilm si duket do të bëj prezantimin e një aparati të ri digjital në formën X-T1. Për ata që e përcjellin fushën e fotografisë dhe...

Kamera digjitale “Fujifilm FinePix SL300”

Fujifilm ka njoftuar për daljen në treg të modelit të ri FinePix SL300, duke vazhduar kështu me traditën e njohur te seriave S në...