Galaxy "A"
Fillimi Etiketat Galaxy “A”

Etiketa: Galaxy “A”

Konfirmohen specifikat për Samsung Galaxy A7

Edhe më herët kemi bërë njoftimin për një seri të re e njohur si “ Galaxy A” nga Samsung dhe si duket tani më...

Smartphone të ri nga seria e re Samsung Galaxy “A”

Samsung së fundmi ka lansuar smartphone-in e ri Samsung Galaxy Alpha, kurse tani sipas një raporti të fundit, kjo kompani do të lansoj edhe disa pajisje...