Galaxy Gear 2
Fillimi Etiketat Galaxy Gear 2

Etiketa: Galaxy Gear 2

Galaxy Tab 4 dhe Galaxy Gear 2 të debutojn në MWC

Samsung si duket do të ketë rolin kryesor në ngjarjen Mobile World Congress (MWC) në Barcelonë. ZDNet Korea raporton se Samsung përveç prezantimit të...