Galaxy Gear
Fillimi Etiketat Galaxy Gear

Etiketa: Galaxy Gear

Shfaqen imazhet të Samsung Galaxy Gear

Samsung këtë javë pritet të prezantoj orën e mençur (smartwatch) Samsung Galaxy Gear dhe si duket paraprakisht janë shfaqur disa foto të mundshme të...

Zyrtare: Samsung Galaxy Gear smartwatch vjen më 4 Shtator

Kemi dëgjuar shumë thashetheme gjatë këtij muaji se Samsung është duke u futur në lojë me smartwatch, kohët e fundit gjithashtu kemi dëgjuar se...

Video koncepti për Smartwatch Samsung Galaxy Gear

Më konfirmimet që vijnë nga ajo se Samsung muajin e ardhshëm pritet të prezantoj pajisjen Smartwatch Galaxy Gear në një konferencë tashmë të planifikuar për...