Galaxy Nexus
Fillimi Etiketat Galaxy Nexus

Etiketa: Galaxy Nexus

Ubuntu për Galaxy Nexus dhe Nexus 4 mbërrin me 21 Shkurt

Canonical ka njoftuar se imazhet dhe burimi i kodit të hapur (open source code) për versionet e smartphone-ve me Ubuntu do të jetë ne...