Galaxy Note 2
Fillimi Etiketat Galaxy Note 2

Etiketa: Galaxy Note 2

Custom ROM për Note 2 sjell disa veçori të Note 4

Samsung Note 2 ende mbetet një telefon/phablet mjaft i pëlqyer, edhe pse është i prapambetur në performancë dhe specifika. Falë grupit të programuesve Team...

Samsung përgatit Android 4.3 për Galaxy S4, S3 dhe Note 2

Thuhet se Samsung është duke testuar versionin Android 4.3 Jelly Bean në modelet e saja Galaxy S4, Galaxy S3 dhe Note 2, raporton SamMobile,...

Samsung Galaxy Note 8 inç vjen në mars?

A jeni një nga ata përdorues të cilët do të dëshironi një Galaxy Note, por mendoni se një 5 inç nuk është mjaft i...

Janë shitur 5 milion pajisje të Samsung Galaxy Note II

Kompania Samsung ka njoftuar se pesë milionë pajisje të Galaxy Note II janë shitur në mbarë botën. Kjo arritje vjen pikërisht dy muaj pasi...

Samsung Galaxy Note II, publikohet zyrtarisht

Galaxy Note është një gërshetim në mes të Smartphone dhe Tablet. As telefon e as tablet, por njëkohësisht te dyjat, një kategori e re...