Galaxy Note 8.0
Fillimi Etiketat Galaxy Note 8.0

Etiketa: Galaxy Note 8.0

Samsung lanson tabletin Galaxy Note 8.0

Edhe pse Samsung, smartphone-in e shumë pritur Galaxy S4 përfundimisht ka vendosur ta prezantoj me vonë ndoshta nga mesi i Marsit dhe jo në...