Galaxy S3
Fillimi Etiketat Galaxy S3

Etiketa: Galaxy S3

Android 4.3 është gati për Samsung Galaxy S3

Përdoruesit e smartphone-ve Galaxy S3 në Irlandë ishin me më shumë fat se vendet e tjera të botes, sepse janë të paret që do...

Samsung përgatit Android 4.3 për Galaxy S4, S3 dhe Note 2

Thuhet se Samsung është duke testuar versionin Android 4.3 Jelly Bean në modelet e saja Galaxy S4, Galaxy S3 dhe Note 2, raporton SamMobile,...

iPhone 5 dhe Galaxy S3 – Testi i hedhjes

Për entuziastët e Galaxy S3 nuk do të jetë shumë i këndshëm testi i hedhjes bërë nga Android Authority në Hong Kong.  iPhone 5...

Reklama e re e Samsung kundër iPhone 5

Në vendin tonë, kemi pritur në radhë për qumësht e kemi pritur për bukë. Mirëpo në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, shumë njerëz presin...

iPhone 4S tri herë më shumë energji rrezatuese sesa Galaxy S3

Kompania e quajtur Tawkon krijoi një aplikacion me diagram informues për telefona të ndryshëm i cili tregon se sa trupi juaj absorbon sasi të...