Galaxy S4
Fillimi Etiketat Galaxy S4

Etiketa: Galaxy S4

Samsung përgatit Android 4.3 për Galaxy S4, S3 dhe Note 2

Thuhet se Samsung është duke testuar versionin Android 4.3 Jelly Bean në modelet e saja Galaxy S4, Galaxy S3 dhe Note 2, raporton SamMobile,...

Digjet apartamenti, shkaku Samsung Galaxy S4

Kohët e fundit ka pasur disa ndodhi në lidhje me smartphone-t të njohur si infektues zjarri. Tani si duket edhe Samsung Galaxy S4 i është...

Video Praktike: Samsung Galaxy S4

Javën e kaluar kemi bërë shpaketimin e pajisjes Samsung Galaxy S4 dhe kemi treguar se çfarë vjen në paketimin e tij. Ndërsa sot, në videon e...

Video Shpaketim: Samsung Galaxy S4

Nëse keni vendosur për të blerë smartphone-in më të ri Galaxy S4 nga Samsung, dhe jeni kureshtar ta dini se si duket dhe se çfarë vjen...

10 milionë Galaxy S4 shiten për më pak se një muaj

Samsung ka njoftuar se ka tejkaluar shitjen e 10 milionë njësive të smartphone-it Galaxy S4 për më pak se një muaj. Samsung GALAXY S4 zyrtarisht...

Shitja e Samsung Galaxy S4 (ver. 8-bërth) fillon nesër në Korenë...

Samsung Galaxy S4 është gati që zyrtarishtë të dalë në shitje për SHBA dhe Evropë, këtu ky smartphone vjen me procesorë 4-bërthamor Qualcomm Snapdragon 600 1.9Ghz,...

Samsung Galaxy S4 në Europë për 650 €

Samsung javën që shkoj lansoi smartphone-in e shumë pritur Galaxy S4 në një ngjarje të organizuar në Nju Jork. Ky smartphone pritet të jetë...

Drejtpërdrejt: Samsung Galaxy S4

Kemi reportuar vazhdimishtë për smartphone-in Samsung Galaxy S4, që tani i ka ardhur koha e publikimit zyrtar, nuk do japim asnjë koment apo thashetheme. Qendroni...

Shfaqen fototgrafi të smartphone-it Galaxy S4

Samsung Galaxy S4 është afër në zbulimin zyrtar të tij, por një seri e fotografive është përhapur që zbulon dizajnin e smartphone-it. Përderisa Samsung...

Samsung ftesë mediave për Galaxy S4 më datën 14 Mars

Samsung u ka dërguar ftesë mediave për datën 14 Mars, në ngjarjen e titulluar Unpacked sipas të gjitha gjasave pritet të njoftohemi më gjerësisht...

Galaxy S4 me opsion të ri të kamerës

Samsung Galaxy S4 mund të shfaqët me një opsion të ri të kamerës të quajtur Samsung Orb, e cila ju ofron mundësin përdoruesve për...

A do të jetë Galaxy S4 me ekran Super Amoled 4.99...

Po flitet se Samsung do të njoftoj për modelin e smartphone-it të tyre të ri Galaxy S4 në MWC (Mobile World Congress 2013) që...