Galaxy S5
Fillimi Etiketat Galaxy S5

Etiketa: Galaxy S5

Samsung përdoruesit e iPhone-it i quan “përqafues të mureve”

Samsung është kthyer me traditën e vjetër të saj, në përpjekje për të rritur shitjet e saj të smartphone-it të ri Galaxy S5. Kompania ka...

Samsung Galaxy S5 për t’u prodhuar kushton vetëm 265 $

Samsung javën e kaluar ka nxjerrë në treg smartphone-in Samsung Galaxy S5 ku menjëherë është çmontuar. Është IHS ajo e cila ka marrë për...

Foto Samsung Galaxy S5 nga çdo pozicion i mundshëm

Çdo centimetër i Galaxy S5, nga jashtë dhe brenda, janë paraqitur në këto post. Pas prezantimit të Galaxy S5 më 24 Shkurt të këtij viti...

Karakteristikat zyrtare të Samsung Galaxy S5

Galaxy S5, njëri nga smartphone-et Android i shumë pritur është prezantuar tani zyrtarisht në MWC 2014. Karakteristika harduerike të këtij smartphone-i janë shumë të...

Samsung dërgon ftesa për ngjarjen “Unpacked 5”

Sipas thashethemeve, Samsung është thënë të prezantoj modelin e smartphone-it të ardhshëm Galaxy S5 në ngjarjen MWC 2014. Sigurisht se këto thashetheme tani po...

Prodhimi në masë i smartphone-it Galaxy S5 fillon në Janar

Nga mediumi Korean ETnews është raportuar se Samsung është në proces të prodhimit në masë të smartphone-it Samsung Galaxy S5, modelit të radhës nga seria...