Galaxy S6 Edge
Fillimi Etiketat Galaxy S6 Edge

Etiketa: Galaxy S6 Edge

Rita Ora, pjesë e spotit të Samsung për Galaxy S6 dhe...

Samsung ka realizuar një reklamë të re për smartphonet e tij Galaxy S6 dhe Galaxy S6 Edge, e cila po shfaqet në të gjithë...