Galaxy Tab 4
Fillimi Etiketat Galaxy Tab 4

Etiketa: Galaxy Tab 4

Galaxy Tab 4 dhe Galaxy Gear 2 të debutojn në MWC

Samsung si duket do të ketë rolin kryesor në ngjarjen Mobile World Congress (MWC) në Barcelonë. ZDNet Korea raporton se Samsung përveç prezantimit të...