Galaxy Watch
Fillimi Etiketat Galaxy Watch

Etiketa: Galaxy Watch

A do të ketë Galaxy S4 Mini dhe Galaxy Watch?

Kemi raportuar disa herë që Samsung do të lansoi smartphone-in Galaxy S4 në muajt e ardhshëm, spekulimet e fundit janë së Samsung do të njoftojë...