Gameloft
Fillimi Etiketat Gameloft

Etiketa: Gameloft

Loja Iron Man 3, vjen falas për iPhone, iPad dhe Android

Për dashamirët e lojërave, Iron Man 3, loja zyrtare nga Gameloft tani është në dispozicion për pajisjet iPhone, iPad dhe Android. Nëse kjo nuk...