GamePad
Fillimi Etiketat GamePad

Etiketa: GamePad

Archos njofton për modelin e ri GamePad 2

Eksitojnë shumë mundësi për të luajtur me lojëra me platformën Android, NVIDIA Shield dhe Ouya janë dy nga ato. Archos vitin e kaluar kishte...