Garmin
Fillimi Etiketat Garmin

Etiketa: Garmin

Garmin prezanton modelet të kamerave VIRB X dhe VIRB XE

Garmin ka këtë javë ka prezantuar dy versione të kamerave të saja të veprimit, Garmin VIRB X dhe Garmin VIRB XE. Modeli Garmin VIRB XE...

Lansohet kamera për vetura “Garmin Dash Cam 10”

Garmin ka lansuar një pajisje të re për synim automjetet në rrugë, Dash Garmin Cam 10, e cila është projektuar për të incizuar atë që...