GDC 2014
Fillimi Etiketat GDC 2014

Etiketa: GDC 2014

Sony prezanton projektin Morpheus, kufjet virtuale për PS4

Thashethemet po dalin të vërteta: Sony me të vërtetë ka dizajnuar dhe zhvilluar kufjet virtuale si në realitet që i ka prezantuar në Konferencën...