Geneva Motor Show
Fillimi Etiketat Geneva Motor Show

Etiketa: Geneva Motor Show

12 veturat me mahnitëse të panairit “Geneva Motor Show”

Për fansat e veturave, panairi vjetor ndërkombëtar Geneva Motor Show që ishte javën e kaluar, është një nga ngjarjet më emocionuese dhe më të...